O NÁS

Společnost Stapox VB s.r.o. byla založena v roce 2006 po více než 6 leté zkušenosti s podnikáním v oboru stavebnin. Z počátku jsme se zabývali pouze prodejem stavebního materiálu, brzy na to jsme však rozšířili svůj sortiment a začali se věnovat i prodeji pryžových podlahovin.

Se stále se zvyšujícím počtem zákazníků se i firma postupně rozrůstala. Rozšířili jsme vozový park také o nákladní automobil s hydraulickou rukou, díky kterému jsou naše stavebniny schopné dopravit a složit materiál přímo u Vás doma bez nutnosti zajišťování další techniky. Vybudovali jsme novou, větší halu, abychom mohli uspokojovat vyšší poptávku našich zákazníků. 

V letošním roce se naše stavebniny staly součástí nadnárodní společnosti BigMat, která je na trhu již 30 let a v současnosti zastřešuje více než 890 stavebnin po celé Evropě. Vstup do této společnosti je pro nás velkým milníkem, protože splnit přísné vstupní podmínky je velice těžké a dokazuje to, že svojí práci děláme dlouhodobě kvalitně. Členství v této společnosti nám umožní poskytovat Vám ještě širší sortiment stavebních materiálů za výhodné ceny. Máte-li konkrétní dotazy k produktům, využijte kontaktní formulář.

Pomocí moderních dopravních prostředků, Vám můžeme zajistit dopravu veškerého materiálu i s vykládkou přímo na Vámi požadované místo. Stálým zákazníkům také nabízíme individuální platební podmínky. Rádi Vás přivítáme v naší pobočce ve Velkých Bílovicích, kde Vám také díky bohatým zkušenostem všech našich zaměstnanců rádi se vším odborně poradíme.

Stapox VB s.r.o.

Žižkovská 1353

691 02 Velké Bílovice

IČO: 27682382, DIČ: CZ27682382

+420 777 595 952